Ryszard Kalisz wziął ślub!

Ryszard Kalisz został zaobrączkowany przez dwukrotnie młodszą od siebie kobietę, Dominikę Lis. To zła informacja dla wielbicielek posła z Wiejskiej.

Uroczystość była bardzo skromna. Przybyła grupka najbliższych znajomych a formalności odbyły się w urzędzie stanu cywilnego na warszawskich Bielanach. Dominika spodziewa się dziecka o czym Kalisz informował podczas imprezy sylwestrowej w Hiszpanii. Wygląda na to, że dziecko było przyczyną kolejnego ślubu polityka. Na ślubie zjawił się najbliższy przyjaciel i były prezydent, Aleksander Kwaśniewski. Po formalnej ceremonii, goście razem z nowożeńcami udali się na kameralny poczęstunek.

Kalisz w 2009 roku wziął rozwód ze swoją żoną Anną. Od tamtej pory prowadził swobodne życie singla i zmieniał partnerki jak rękawiczki. Dwa lata temu mógł po raz pierwszy nazwać siebie ojcem. Chwalił się swoim synem Ignacym w kolorowych pismach i telewizji. Jednak z matką nie było tak kolorowo i nie udało się stworzyć szczęśliwego związku. Sądzicie, że kolejny ślub polityka będzie udany?

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *