Warszawa: Uprawiał marihuanę w szafie

Funkcjonariusze w mieszkaniu 19-latka znaleźli namiot z doniczkami, szafę przystosowaną do uprawy marihuany a także wagi elektryczne i torebki z białym proszkiem.

Policjantom zajmującym się zwalczaniem przestępczości przeciwko życiu i zdrowiu udało się wpaść na trop uprawy marihuany. Podejrzany o handel i uprawę konopi indyjskich był 19-latek zamieszkujący Ursynów. Po zebraniu niezbędnych informacji funkcjonariusze udali się do jego mieszkania.

Namiot i szafa z narkotykami

W pokoju podejrzanego Piotra G. znaleziono namiot z 7 doniczkami oraz szafę, która była przystosowana do uprawy marihuany. Na miejscu znalazły się też dwie wagi elektryczne, torebka z suszem roślinnym oraz foliowe woreczki z białym proszkiem. Policjanci zabezpieczyli materiał dowodowy, a 19-latek został zatrzymany.

Do 3 lat pozbawienia wolności

Materiały zebrane w tej sprawie pozwoliły na przedstawienie Piotrowi G. zarzutów za posiadanie oraz handel narkotykami. Funkcjonariusze zatrzymali też 18-letniego Patryka K., który podejrzany jest o pomoc w rozprowadzaniu marihuany. Obu nastolatkom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

źródło, fot: KSP

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *