Janusz Korwin-Mikke i Jego nowy środek transportu.

Kampania na Prezydenta RP nabiera tępa. Obecny prezydent Bronisław Komorowski jeździ po Polsce popularnym „Bronkobusem”. A jaki środek transportu wybrał Janusz Korwin-Mikke?

Otóż ani autobus ani samochód nie jest środkiem transportu europosła. Ten ku wielkiemu zaskoczeniu wszystkich do swoich krajowych podróży po Polsce wybrał…. samolot. A konkretniej awionetkę. Samolot ma także wdzięczną nazwę – „Air Korwin One”. Po raz pierwszy samolot z kandydatem na prezydenta partii KORWiN wyleciał dziś rano z warszawskiego lotniska na Bemowie i stamtąd wyleciał do Radomia gdzie europoseł spotka się z pierwszymi wyborcami. Potem zjawi się w Legionowie wraz z szefem swojego sztabu – Przemysławem Wiplerem na spotkaniu w sprawie tragicznie zmarłego Rafała.

Jest to inauguracja kampanii europosła, podczas której Janusz Korwin-Mikke zamierza odwiedzić około 40 miast i wsi i Polsce w ciągu 14 dni, aby zakończyć „trasę” 29 marca 2015 roku na lotnisku w Modlinie. Stamtąd  uda się do Dublina aby wraz z Polakami mieszkającymi w Irlandii kibicować Polakom w meczu Polska – Irlandia na tamtejszym stadionie.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *