List słuchaczki odnośnie sytuacji w Legionowie

Wydarzenia w Legionowie wywołują dużo emocji wśród mieszkańców miasta. Słuchacze dzwonią do nas, na bieżąco komentują i wyrażają swoje opinie. Mailowo zrobiła to również Pani Anna z Legionowa.

„Witam Was Kochani,

Chciałabym podzielić się z wami swoimi uwagami w związku z zamieszkami pod komendą policji.

Moim zdaniem wszystkie „działania” policji zostały źle zorganizowane. Policja tłumiła zadymiarzy pod moim blokiem. Chuliganie rzucali butelkami, leciały wyzwiska w stronę policji, lecz z ich strony nie było żadnej reakcji.  Pospacerowali wokoło osiedla i to tyle, a powinni część tych osób zabrać na komendę. Widać, że policja nie ma odpowiedniego przeszkolenia. Młodzież śmiała im się w twarz.

Co do śmierci chłopaka to powiem jedno. Nagonka jest na policjanta. A czy ktoś bierze w ogóle pod uwagę fakt, że chłopak sam się do tego przyczynił? Nie chcę bronić policji ale gdyby śp. Rafał nie próbował połknąć „zawiniątka” do tragedii by nie doszło.
Jeszcze jedna ważna kwestia. Pan Zbigniew Stonoga – na facebooku sam przyczynia się do takiego obrotu sprawy. W dniu wczorajszym znów na swoim profilu dodał post, że dziś znów się widzimy, tyle że pod prokuraturą. Czemu osobiście się tam nie pojawia. Uważam, że gdyby nie on i jego wpisy to do takich zamieszek by nie doszło. Buntuje
młodzież, która wypija kilka piw i staje się odważniejsza w mowie i działaniu.

Rafał zmarł w poniedziałek… i do soboty był spokój. Ale pan Stonoga musiał zrobić z tego wielkie halo i pociągnąć za tym młodzież.
Pozdrawiam Was serdecznie.

Ania”

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.