Rozenek i Gessler stracą prace?

Amerykańska firma Scripps Networks, która niedawno kupiła większościowy pakiet w telewizji TVN, specjalizuje się w programach kulinarnych, podróżniczych i wystroju wnętrz. Oznacza to, że Gessler oraz Rozenek nie mogą spać spokojnie.

Szef rozwoju Joseph NeCastro oraz obecny dyrektor generalny TVN Marcus Tellenbach zapowiadają „ewolucją a nie rewolucję”. Zmiany w ramówce są nieuniknione. Na pierwszy ognień mają pójść programy kulinarne i wnętrzarskie. Amerykanie mogą zastąpić je własnymi formatami. Były prezes TVP, Andrzej Urbański ocenia, że nowy właściciel TVN specjalizuje się w lifestyle’u, i to w pierwszej kolejności kanały tematyczne zostaną zarzucone treściami produkowanymi w innych krajach.

Programy polityczne też nie mogą czuć się pewnie. Podobno z czasem może zniknąć całe TVN24. Dyrektor programowy stacji, Edward Miszczak uspokaja, lecz wątpliwe jest to, by po tych słowach nastroje się poprawiły: –„Jest zbyt wcześnie, by rozmawiać na ten temat, w szczególności, że nie jestem upoważniony do zdradzania jakichkolwiek informacji”.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *