Dariusz K. napisze książkę o Edycie Górniak?

Dariusz K. od lipca zeszłego roku przebywa w areszcie śledczym na Służewcu, odkąd trafił po tym, jak zabił przechodzącą po pasach kobietę. W książce, chce wyznać, że to nie była tylko jego wina!

Badania mężczyzny wykazały, że był pod wpływam kokainy. Upiera się, że to były tylko środku uspokajające, które musiał wziąć przez nerwy, które zszargała mu Górniak. Zdenerwowany wsiadł do samochodu, po czym śmiertelnie potrącił przechodzącą na pasach kobietę. Jak ujawnia Fakt, Dariusz planuje rozwinąć ten wątek w książce, którą chce napisać w więzieniu. Jak potwierdza osoba z otoczenia celebryty czeka najpierw na koniec rozprawy, ale myśli poważnie o książce, której cześć będzie poświęcona Edycie.

Miała by ona oczyścić reputację Dariusza K. i przedstawić ciężką drogę pełną konfliktów z Edytą. Chcą by ludzie go rozumieli. Edyta miała już problem w takich sprawach. 10 lat temu wyrokiem sądu zablokowała sprzedaż książki Piotra Krysiaka „Edyta Górniak bez cenzury”. Wszyscy jesteśmy ciekawi zeznań byłego męża piosenkarki. Jak sądzicie? Górniak znów zablokuje wydanie książki czy dowiemy się o sekretach Edyty?

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *