Wesoły Kierowca linii 509 warszawskich autobusów na antenie Radia Hobby

Od kilku dni internet podbija filmik z jazdy autobusem 509, gdzie kierowca zamienia się w przewodnika i z ogromną życzliwością wita, żegna i zabawia swoich pasażerów. Dziś Pan Robert Chilmończyk gościł na antenie Radia Hobby.

Od weekendu w sieci furorę robi nagranie z autobusu 509, które umieścił jeden z pasażerów. Wesoły Kierowca wcielił się w role przewodnika i jadąc urozmaicał drogę swoim pasażerom. Pan Robert robi to już od 2 lat i w ten sposób jego praca stała się czymś więcej niż zwykłym kierowaniem pojazdu komunikacji miejskiej. Ma on swoich fanów na facebooku, którzy specjalnie dopasowują swoje wycieczki autobusowe do jego kursów, a on sam spełnia w ten sposób misje stworzenia lepszego, pogodniejszego społeczeństwa.

O ile wesołe podróże bardzo podobają się pasażerom, o tyle szefostwo ZTM nie poznało się na dowcipie i wezwało najlepszego (piszę to z całą świadomością) kierowcę „na dywanik”. Pan Robert otwarcie mówi, że jeśli zostanie mu odebrana możliwość mówienia do pasażerów, będzie to dla niego olbrzymi cios.

Nam udało się porozmawiać z Panem Robertem jeszcze przed wizytą w Zarządzie Transportu Miejskiego.

Posłuchajcie koniecznie rozmowy z jednym z najbardziej pozytywnych ludzi jakich udało nam się poznać!

 

https://www.youtube.com/watch?v=__eHdPk9dwE

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *