Baron spotyka się z Kazadi!

Gitarzysta Afromental, Baron rozstał się rok temu z narzeczoną. Katarzynie Grabowskiej nie podobało się to, że zbyt dużo czasu poświęca Edycie Górniak. Dziś jednak chce skupić uwagę pięknej Kazadi.

Jak widać Baron nie rozpaczał długo po utracie narzeczonej. Jest zainteresowany prezenterką oraz aktorką Patrycją Kazadi. Po rozstaniu z koszykarzem Christianem Eyengą też jest wolna. Jak informuje Fakt Kazadi wraz z Baronem spędzili jej urodziny w Los Angeles. Jak podaje tabloid, tam nie musieli martwić się świadkami. Mogli zachowywać się swobodnie i robić to na co mają tylko ochotę. Znajomy muzyka dodaje też, że Baron jest Patrycją zauroczony.

-„Ona jest w jego typie i to nikogo nie powinno dziwić. Odkąd rozstał się z narzeczoną, uwielbia spędzać czas z pięknymi kobietami. Ona też jest wolna i nie ma żadnych zobowiązań. Nie szczędzili sobie czułych gestów, od razu widać, że wpadli sobie w oko.Zwłaszcza, że za granicą mogą czuć się swobodnie.” – kończy wypowiedź osoba z otoczenia Barona. Najprawdopodobniej oboje są zainteresowani luźna znajomością niż poważnym związkiem. Zobaczymy jak wszystko się ułoży.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *