Doda wygryziona z musicalu!

Ostatnio prasa informowała o tym, że Doda ma się przeprowadzić do Krakowa. Okazuje się, że jest w tych plotkach ziarenko prawdy ponieważ piosenkarka miała zaangażować się w poważny projekt.

Jednak rola teatralna nie jest jej najwidoczniej pisana. Jak informuje Fakt, Doda miała być gwiazdą nowego musicalu Janusza Józefowicza „Legalna blondynka”. Ostatecznie jednak rolę przejęła Barbara Kurdej-Szatan. Doda swoje pierwsze występy stawiała właśnie u Józefowicza. Już w wieku 13 lat dostała się do Teatru Studio Buffo. Józefowicz widział Dodę w roli gwiazdy „Legalnej blondynki”. To musical, nad którym pracuje od kilku miesięcy dla Teatru Variete w Krakowie.

Osoba z otoczenia reżysera zdradza, że według niego Doda była idealną kandydatką i zapewniłaby medialny rozgłos. -„Główna rola w musicalu „Legalna blondynka” została obsadzona i zobaczymy w niej Barbarę Kurdej-Szatan. Z Panią Rabczewską były prowadzone rozmowy i niewykluczone, że pojawi się ona w innych projektach realizowanych przez nasz teatr – tłumaczy Agnieszka Krajewska w rozmowie z Fakt.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *