Legionowo: Wypożyczalnia rowerów od 1 kwietnia!

Otwarcie wypożyczalni rowerów w Arenie Legionowo miało nastąpić dopiero za około 2 tygodnie, jednak ze względu na sprzyjające warunki pogodowe rowery będzie można wypożyczać już od jutra!

Bezpłatna wypożyczalnia rowerowa

W Arenie Legionowo znajduje się wypożyczalnia z 94 oznakowanymi rowerami, większość z nich wyposażona jest w koszyczki przednie lub tylne. Mieszkańcy Legionowa mają do dyspozycji 18 rowerów z fotelikami dla najmłodszych, 4 rowery z przyczepką do wożenia dzieci, a 13 rowerów jest typowo dziecięcych. Oczywiście oprócz roweru można wypożyczyć jeszcze kask czy kamizelki odblaskowe, aby nasza wycieczka była bezpieczna. Wypożyczalnia jest bezpłatna, a będzie czynna codziennie od godziny 8:00 do 18:00. Wystarczy mieć ze sobą dowód osobisty i podpisać umowę wraz zaakceptowanym regulaminem.

Punkt Informacji Turystycznej

Oprócz wypożyczalni w Arenie Legionowo znajdziemy również Punkt Informacji Turystycznej. Tam na mieszkańców czekają mapy, na których mają zaznaczone ścieżki rowerowe na terenie miasta. Dodatkowo są też ulotki, gdzie pokazane są atrakcje turystyczne oraz miejsca rekreacyjne, dzięki czemu łatwiej zaplanować swoją wycieczkę.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *