Zarząd Województwa Mazowieckiego wspiera gospodarkę wodno-ściekową

Ekologia i dbanie o środowisko to obecnie jedna z najpopularniejszych i najważniejszych spraw, którymi zajmują się ludzi. Należy dbać o naszą planetę. Dlatego Urząd Marszałkowski wspiera gospodarkę wodno-ściekową na obszarze kilku gmin. W tym gminy Wieliszew.

W dniu dzisiejszym o godz. 12:00 w Urzędzie Marszałkowskim odbędzie się spotkanie władz zarządu wojewódzkiego z przedstawicielami gmin: Grudusk, Wieliszew, Łomianki, Tłuszcz.  Dotyczyć ono będzie wsparcia finansowego na gospodarkę wodno-ściekową. Projekt dotyczy 3 gmin: Grudusk, Wieliszew oraz Tłuszcz. Na spotkaniu obecni będą między innymi: marszałek województwa mazowieckiego  – Adam Struzik czy wójt gminy Wieliszew – Paweł Kownacki.

logo-mazowszeDodatkowo mieszkańcy innej gminy – Łomianki otrzymają wsparcie finansowe aby wprowadzić kolektory słoneczne. Na spotkaniu obecny będzie także prezes zarządu Lesznowolskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego Sp. z o.o – Kazimierz Jabłoński, którego firma otrzyma wsparcie na dwie stacje uzdatniania wody. Dzięki tym inwestycją z pewnością poprawi się ekologia w naszym Województwie.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *