Jabłonna: Bójka pomiędzy grupami znajomych

Policja z Legionowa i Jabłonny musiała interweniować minionej soboty, kiedy to doszło do konfliktu pomiędzy dwiema grupami znajomych. Mężczyznom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w sobotę 28.03 koło godziny 22:00. Funkcjonariusze z Jabłonny dostali zgłoszenie o grupce osób, która się bije w Skierdach. Policjanci niezwłocznie udali się pod wskazany adres, a na miejscu zastali bijących się mężczyzn. Natychmiast przystąpili do rozdzielenia wszystkich osób, zapobiegając dalszym poczynaniom mężczyzn.

Zaczęło się od zaczepek, skończyło na bójce

Uczestnicy bójki byli w przedziale wiekowym od 29 do 54 lat i są mieszkańcami powiatu nowodworskiego j legionowskiego. W chwili zdarzenia wszyscy byli pod wpływem alkoholu. Policjantom udało się ustalić, że były to dwie grupy znajomych. Zaczęło się od wzajemnych wyzwisk na ulicy, a przerodziło się to w bójkę.

Do 3 lat pozbawienia wolności

Tego samego dnia funkcjonariusze zatrzymali czterech mężczyzn, następnych dwóch zatrzymano następnego dnia. Uczestnikom bójki przedstawiono już zarzuty bójki, za co grozi im kara nawet 3 lat więzienia. Policja mówi, że zatrzymanych w tej sprawie może być więcej.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.