Nieporęt: Doszło do śmiertelnego wypadku

Z niewiadomych do tej pory przyczyn kierowca samochodu wjechał w drzewo. Kierujący bmw wraz z pasażerką nie żyją, drugi pasażer został ranny.

Do tragedii doszło w minioną środę 1.04 koło godziny 7:30 w Nieporęcie. 25-latek kierujący bmw jadąc ul. Jana Kazimierza w pewnym momencie zjechał z drogi i uderzył w drzewo.

Dwie osoby nie żyją, jedna jest ranna

W samochodzie znajdowały się 3 osoby. 22-letnia pasażerka zginęła na miejscu, 25-letni kierowca bmw zmarł na miejscu, a drugi 22-letnie pasażer został ranny. Na miejscu pojawiły się odpowiednie służby, które przez kilka godzin porządkowały miejsce wypadku. W tym czasie na drodze odbywał się ruch wahadłowy.

Co było przyczyną tragedii?

Na miejscu zdarzenia pojawił się też prokurator i biegły w zakresie wypadków w ruchu drogowym. Obecnie sprawa trafiła do Prokuratury Rejonowej w Legionowie oraz Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, aby ustalić okoliczności tragedii. Policja apeluje, aby zachować wzmożoną ostrożność na drogach ze względu na zbliżające się święta oraz niesprzyjające kierowcom warunki atmosferyczne.

 

źródło: KSP

 

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *