Kaczorowska przeciwko adopcji dzieci przez pary homoseksualne

Agnieszka Kaczorowska i Robert Biedroń byli gośćmi programu u Kuby Wojewódzkiego. Prowadzący jak zawsze czyhał na jakąkolwiek kontrowersje, więc sprowokował temat adopcji dzieci przez pary homoseksualne.

Kaczorowska na wstępie zdradziła, że jest osobą wierzącą i stwierdza, że jest przeciwna tym rozwiązaniom. Powiedziała, że nie zgadza się na adopcję dzieci przez pary homoseksualne. Uważa, że rodzina powinna składać się z mamy, taty i dziecka. Ujawniła wcześniej, że rozwód jej rodziców mógł sprawić, że obecnie pociągają ją mężczyźni o 20 lat starsi od niej. Zaznacza jednak, że nie chodzi jej o to, że owa para wychowa następnego geja, tylko każde dziecko potrzebuje mamy i taty. – „Relacja dziecka z mamą jest niezastąpiona, jest tak ważna w życiu. Jeśli adoptujecie dziecko to gdzie ta mama? Kiedy dziecko adoptują kobieta i mężczyzna to starają się temu dziecku zastąpić mamę i tatę.”

Jednak jej poglądy nie przekonały obecnego prezydenta Słupska, Roberta Biedronia. Uznał, że Kaczorowska reprezentuje w swoich poglądach tzw. „średnią krajową”. Uważa, że myśląc w ten sposób nie powinno być gejów na świecie. –„Wszyscy zostaliśmy wychowani przez pary heteroseksualne. Jesteśmy zarzucani przez Amerykanów z balonów? Możemy rozmawiać o ideale, ale świat nie jest idealny. Jest różnorodny” – kończy wypowiedź Biedroń.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *