Legionowo: Ile będzie kosztowało dokończenie Centrum Komunikacyjnego?

Wczoraj 7.04 o godzinie 12:00 otwarto przetarg na dokończenie Centrum Komunikacyjnego w Legionowie. Na razie swoją ofertę złożyły 3 podmioty.

Mieszkańcy już od dawna czekają na ukończenie prac związanych z Centrum Komunikacyjnym w Legionowie. Wykonawca oprócz dokończenia budowy samego dworca będzie również odpowiadał za parkingi, chodniki a także ulicę łączącą Bukowiec i Piaski. Wczoraj, kiedy otwarto przetarg dokończenia budowy, zgłosiło się trzech chętnych.

Trzech oferentów

Pierwszy z podmiotów, który zgłosił się do przetargu to ZAB-BUD Andrzej Zaboklicki z Warszawy, który zaproponował dokończenie budowy Centrum Komunikacyjnego w kwocie 36.643.316,58 zł i dał 6-letnią gwarancję. Drugi oferent Skanska S.A. z Warszawy zadeklarował, że dokończy budowę za 29.692.711,79 zł i daje 5-letnią gwarancję. Najkorzystniejsza jednak wydaje się trzecia oferta, złożona przez firmę DORBUD S.A. z Kielc, która chce dokończyć inwestycję za 26.320.035,23 zł i daje 7-letnią gwarancję. Jedak najpierw każda z ofert musi zostać przeanalizowana pod kątem formalnym, a dopiero potem wyłoni się zwycięzce.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *