Festiwal Wiosenne Czarowanie już dziś!

Już dziś rozpoczyna się VI Harcerski Festiwal Piosenki „Wiosenne Czarowanie”. Co się będzie działo?

Organizatorem wydarzenia jest ZHP Hufiec Legionowo, Powiat Legionowski i Miasto Legionowo. Już dziś podczas 1 dnia festiwalu będziemy mogli obejrzeć występ grup zuchowych oraz dzieci nie należących do ZHP w wieku od 3 do 9 lat. Na koniec zostaną wręczone nagrody oraz na scenie pojawi się niezapomniany gość – zespół „Bory i morskie potwory”.

Co nas czeka w pozostałe dni?

Drugiego dnia (18.04) zobaczyć będziemy mogli członków drużyn harcerskich oraz starszoharcerskich  (9- 15 lat) oraz zawodników z kategorii „Open” (zespołów i samodzielnych jednostek artystycznych). Na deser będzie można zobaczyć koncert zespołu „Banana Boat”. Do 4 nad ranem będzie trwać Nocny Maraton Piosenki.

Ostatni, trzeci dzień (19.04) rozpocznie się o godz 8.00 Mszą Świętą, którą celebrował będzie przez ks. Biskupa Marek Solarczyk. Około godzinie 18:00, na rondzie w okolicy Ratusza rozpocznie się Wielkie Tańczenie Belgijki. Na koniec w sali widowiskowej zobaczymy koncert galowy festiwalu: zespół „B.O.R.Y”, a na zakończenie zostaną nagrodzeni laureaci festiwalu. Zapraszamy!

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *