Bilet do teatru za 250 groszy? To możliwe!

Bilety do teatru kosztują około 80 zł., a czasem nawet przekraczają granicę 100 złotych. Jednak 23 maja będzie można wybrać się na spektakl za 250 groszy. Dlaczego?

Jak pisaliśmy wcześniej w tym roku 250 rocznice powstania obchodzi Teatr Narodowy. W związku z tym ponad 100 teatrów z całej Polski postanowiło włączyć się w akcję „Bilet za 250 groszy”. Dzięki temu widzowie w całej Polski będą mogli udać się na spektakl w teatrze za 2,50 zł. !

23 maja po raz pierwszy w Polsce będzie obchodzony Dzień Teatru Publicznego, ustanowiony z okazji 250. rocznicy powołania 1 teatru publicznego w Polsce i 4 w Europie. Sprzedaż biletów ruszy 11 maja. Bilety będzie można zakupić TYLKO w kasie teatrów, przez Internet będzie to niemożliwe.

Jakie spektakle w Warszawie będziemy mogli obejrzeć?

Na przykład Teatr Narodowy zaprasza widzów m.in. na „Tango” w reżyserii Jerzego Jarockiego. W Teatrze Polskim będzie można zobaczyć Króla Leara” (reż. Jacques Lassalle) z Andrzejem Sewerynem w głównej roli, a do Teatru Współczesnego zapraszamy na „Hamleta” (reż. Maciej Englert). Dobrym pomysłem też jest spektakl w Teatrze Ateneum – „Tramwaj zwany pożądaniem” (reż. Bogusław Linda).

Więcej informacji pod adresem: http://www.250teatr.pl/

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *