Medycyna konwencjonalna a naturalna

Leczenie ziołami

Jestem z zawodu pielęgniarką, muszę więc wierzyć w medycynę konwencjonalną, i wierzę.Jednak w mojej 40 -to letniej praktyce widziałam niejednokrotnie,że ta akademicka nie zawsze sobie radzi.Może warto więc szukać również innych alternatyw.Często sięgamy do innych źródeł,kiedy lekarze rozkładają ręce.Nie jestem zwolenniczką szukania chorób na siłę, ale każdy z nas widział lub słyszał o przypadkach, że lekarz coś zbagatelizował lub przeoczył. Tak dwa razy stało się u mnie. Raz doszło do poronienia, a drugi raz ginekolog robiąc dopochwowe USG, nie zauważył raka odbytnicy, (myślał, że to masy kałowe?) Dlatego też jestem bardziej czujna i czytam dokładnie badania lekarskie.
W czerwcu wykonano u męża USG jamy brzusznej. została stwierdzona kamica pęcherzyka żółciowego i stłuszczenie wątroby.Mąż został zakwalifikowany do usunięcia p.żółciowego.Otłuszczeniem natomiast nikt z lekarzy się nie przejmował,( z pewnością dlatego, że to jeszcze nie marskość). Na moje pytanie co robić z tym otłuszczeniem, nie bardzo wiedział co nam poradzić, ponieważ ta choroba dotyczy ludzi nieaktywnych fizycznie, nadużywających różnych używek, otyłych. Do męża nic nie pasowało, a więc nic nie róbmy, może się rozejdzie. Po dwóch miesiącach zostało powtórzone badanie USG. Otłuszczenia nie stwierdzono, rozeszło się(?), a może pierwsza diagnoza była mylna? .
Ja jednak w odróżnieniu od lekarza nie chciałam tylko czekać i obserwować. Skorzystałam z możliwości leczenia ziołami. Przez 2 miesiące mąż pił je 2 razu dziennie, opłaciło się!

To jest przykład jeden z wielu, gdzie natura (ZIOŁA) przynosi dobre korzyści zdrowotne.
ROMAN DROŻDŻYŃSKI

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *