Przebojowe trio z Płońska, czyli Vancouver w Poranku Disco Polo

Gościem sobotniego Poranka Disco Polo był zespół Vancouver, który ogromną popularność zawdzięcza m.in. utworowi „Blondi” – o tym jak powstali i co się dzieje z ich karierą obecnie.

Piotr – lider i wokalista oraz Hubert – perkusista opowiedzieli jak powstał zespół oraz skąd wzięła się ta nietypowa jak na zespół disco polo nazwa. Chłopaki wspomnieli także swój pierwszy utwór, który choć nie medialny stał się początkiem ich kariery, która wraz z kolejnymi produkcjami nabiera rozpędu.

W drugim wejściu Piotrek zdradził plany zespołu na najbliższy czas – zdradził tajemnice nowej produkcji, która jest kolejnym elementem układanki, której całość stworzy album formacji Vancouver. Nie zabrakło też informacji o planach koncertowych bandu.

Na zakończenie rozmowy lider zespołu skomentował wypowiedzi internautów jakoby starał się upodabniać do lidera innej formacji disco polo – Sylwka Gazdy z Power Play – wszystkiemu winna była fryzjerka.

Zespołowi bardzo spodobało się u nas w studio, dlatego zapewnili, że jeszcze tu wrócą – być może przy okazji nowej produkcji 🙂

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *