Legionowo: Najlepszy sportowiec roku wybrany!

Święto Niepodległości w powiecie legionowskim
Zakończyło się głosowanie na Najlepszego Sportowca Powiatu Legionowskiego roku 2014. Kto zwyciężył?

Wręczenie nagród odbyło się 26 kwietnia 2015 roku w Arenie Legionowo, przed meczem SK bank Legionovia – BKS Aluprof Bielsko-Biała.

Głosowanie na Najlepszego Sportowca Powiatu Legionowskiego roku 2014 trwało do końca marca 2015 r. Oddawać głosy można było na portalu społecznościowym Facebook oraz wypełniając kupony drukowane w powiatowym „Kurierze” i Gazecie Miejscowej. Mieszkańcy powiatu oddali 3050 głosów. Zwycięzca otrzymał 968 głosów. A kto jest tym szczęśliwcem?

Najlepszym Sportowcem Powiatu Legionowskiego roku 2014 został Dawid Szulich!

Zwycięzcą został wielokrotnie nagradzany pływak, a prywatnie student prawa – Dawid Szulich. W 2012 Dawid startował w Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. W rok 2014 zwyciężył w Mistrzostwach Polski na dystansie 50m stylem klasycznym na głównych Mistrzostwach Polski Seniorów oraz na dystansie 100m stylem klasycznym na Zimowych Mistrzostwach Polski Seniorów. Zwycięzcy gratulujemy.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali wyróżnienia i podziękowania za udział w drugiej już rywalizacji o miano Najlepszego Sportowca Powiatu Legionowskiego.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.