Legionowo: rusza konkurs „Foto z majówki”

Weekend majowy już niedługo, a konkurs na ten czas przygotowało Starostwo Powiatowe w Legionowie.

Główna nagroda – Tablety. Nazwa? – „Foto z Majówki”. Zdjęcia konkursowe można wykonać nie tylko tradycyjnym aparatem fotograficznym, ale i komórką czy innym urządzeniem mobilnym. Zgłoszenia do 11 maja, do godziny 18:00. Konkurs obowiązuje na zdjęcie z terenu powiatu legionowskiego.

Będą II kategorie – I zdjęcia zrobione aparatem fotograficznym, II – zdjęcia zrobione komórką lub innym urządzeniem mobilnym. Oprócz tabletów, jako głównych nagród dla każdej kategorii są także wyróżnienia o wartości ok. 300 zł każde.

Jak wziąć udział w konkursie?

Zdjęcia można wysłać mailem na adres konkurs@powiat-legionowski.pl. Innym sposobem jest osobiście zjawić się  siedzibie Starostwa, przy ul. Sikorskiego 11 w Legionowie i złożyć tam zdjęcie na nośniku elektronicznym. Należy także załączyć odpowiedni formularz.

Wszystkie zakwalifikowane zdjęcia już 12 maja br. zostaną opublikowane na facebookowym profilu Starostwa. Zwyciężą prace, które otrzymają najwięcej głosów. Dodatkowo osoby które nie zwyciężą, ale w każdej kategorii zajmą miejsca od 2. do 4. zostaną uhonorowane wyróżnieniami.
Każdą z fotografii będzie można także opisać przekazując w ten sposób informacje, w jakich okolicznościach została ona wykonana i z jaką historią jest związana.

Więcej szczegółów na stronie starostwa powiatowego pod adresem: http://www.powiat-legionowski.pl/index.php/pl/aktualnosci/6438-majowkowy-konkurs-fotograficzny

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *