Nieporęt: odwiedziny Bronisława Komorowskiego

Kampania prezydencka idzie pełną parą. Jeden z kandydatów – Bronisław Komorowski nawet podczas weekendu majowego, nie zwolnił tempa i tym razem 2 maja w Dzień Flagi, odwiedził Zegrze Południowe.

Wszystko miało miejsce podczas Pikniku Rodzinnego organizowanego przez WOPR. W bazie legionowskiego WOPR, 2 maja w Zegrzu Południowym od godziny 15:00 odbywało się spotkanie pod hasłem: „Bezpiecznie nad wodą”.

Wśród obecnych, oprócz dużej ilość członków WOPRu oraz uczestników wydarzenia nie zabrakło m.in. Jana Grabca – starosty powiatowego czy Romana Smogorzewskiego – prezydenta Legionowa czy Mateusza Kusznierewicza. Jednak swoją obecnością wydarzenie zaszczycili także Bronisław i Anna Komorowscy – czyli Para Prezydencka, którzy przybyli do Zegrza Południowego kilka minut po godzinie 16:00.

Na miejscu odbył się pokaz 1 pomocy, po który Prezydent z małżonką oraz jednym z gości – Mateuszem Kusznierewiczem udali się w rejs po Zalewie Zegrzyńskim około godziny 17:00. Natomiast na miejscu także po wyjeździe Pary Prezydenckiej, było wiele atrakcji. W tym:

  • bezpłatne rejsy tramwajem wodnym
  • animacje sportowe
  • zajęcia plastyczne
  • malowanie twarzy

 

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *