Serock: Otwarte Forum Pszczelarzy

Już w najbliższą sobotę w Serocku odbędzie się już kolejny zlot miłośników pszczół i miodu. W serockim ratuszu tego dnia zostanie zorganizowane Otwarte Forum Pszczelarzy.

Będzie to prawdziwe Święto miłośników miodu i pasjonatów pszczelarstwa. Właśnie w najbliższą sobotę w serockim ratuszu, odbędzie się IV Otwarte Forum Pszczelarzy.

Inicjatywa już po raz kolejny cieszy się dużym powodzeniem. To już czwarte spotkanie organizowane przez Zarząd Koła Pszczelarzy w Legionowie. I tym razem nie zabraknie atrakcji dla zgromadzonych. W programie przewidziany jest m.in. wykład oraz pokaz sadzonek roślin i krzewów miododajnych oraz możliwość ich zakupu.

Teraz zbliża się najlepszy okres do podjęcia decyzji o zakupie oczy urozmaiceniu balkonu, ogródka lub działki o kolejny pakiet roślin. Forum pszczelarzy to miejsce, gdzie będzie można podzielić się uwagami z pasjonatami miodu, pszczelarstwa a często także i ogrodnictwa.

Święto pszczelarzy rozpocznie się około godziny 12:00 i potrwa do 14:00. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Serocka, a konkretniej do ratusza przy ulicy Rynek 21.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *