Legionowo: Remis przy Parkowej

Niewielką zdobyczą punktową może poszczycić się miejscowy II-ligowy klub piłkarski. KS Legionovia KZB Legionowo na własnym boisku zremisowała z drużyną Nadwiślan Góra.

Oba zespoły przed tym spotkaniem miały tyle samo punków. O miejscu w tabeli decydował bilans bramkowy. Lepszy miała Legionovia.

Spotkanie przy Parkowej było pełne emocji. W pierwszej połowie na prowadzenie wyszli goście.  Po strzale Setli z dystansu, piłka trafiła w poprzeczkę i wpadła do bramki. Sędzia główny miał wątpliwości czy uznać bramkę, ponieważ nikt nie był do końca przekonany, że piłka przekroczyła linię bramkowa pełnym obwodem. Zaufał jednak decyzji liniowego, co nie spodobało się zawodnikom „Novii” i zgromadzonym kibicom.

Legionovia nie pozostała dłużna, jeszcze w tej samej odsłonie Lewicki strzałem z głowy doprowadził do wyrównania. Napastnik miejscowego klubu musiał się jednak nagimnastykować, bo uderzenie głową było niemalże na wysokości kolan. Bramkarz nie był na to przygotowany.

Choć spotkanie zakończyło się remisem i każda z drużyn zabrała po punkcie, to jednak Legionovia nadal pozostaje na wyższej pozycji w rankingu, ze względu na korzystniejszy bilans bramkowy.

Do końca sezonu pozostało jeszcze 5 kolejek. Mamy nadzieję, że w kolejnym sezonie będziemy mogli oglądać „Novię” na tym samym poziomie rozgrywek.

Składy:

KS Legionovia KZB Legionowo: Waśków, Grudniewski, Menzel, Tlaga, Goliński, Ziąbski, Figiel, Krljanovicz, Odunka, Maciejewski, Lewicki.

Nadwiślan Góra: Misztal, Jurek, Masternak, Boczek, Wójcik, Setla, Kaszok, Balul, Furczyk, Piwowarczyk, Retlewski

fot. Bartłomiej Bator

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *