Legionowo: Sk bank dalej sponsorem Legionovi

Święto Niepodległości w powiecie legionowskim
Legionovia Legionowo od dłuższego czasu współpracuje z Sk bank. Współpraca jest na tyle owocna, że kontrakt sponsorki został przedłużony.

W środę 6 maja 2015 r. miało miejsce to ważne wydarzenie. Została przedłużona umowa o współpracy pomiędzy SK bankiem i klubem Legionovia S.A. Na jego mocy w kolejnym sezonie 2015/2016 Sk bank pozostaje sponsorem tytularnym drużyny siatkarskiej kobiet, która ostatnio odnosi duże sukcesy w lidze i wciąż będzie występowała pod nazwą SK bank Legionovia Legionowo.
Obie strony – zarówno SK bank jak i klub Legionovia S.A.,  podkreślają zadowolenie z dotychczasowej współpracy i mają nadzieję, że w kolejnym sezonie będzie ona równie owocna. Warto dodać, że Sk bank angażuje się w wiele projektów w naszym powiecie. Oprócz finansowania Legionovi, Sk bank został także sponsorem tytularnym Sk bank MTB Mazovia Marathon.
Pokazuje to, że nie tylko prezes banku – Jana Bajno, ale także cały zarząd,  aktywnie wspiera lokalne działania na terenie powiatu legionowskiego. Mamy nadzieję, że ta współpraca dalej będzie układała się tak korzystnie.
Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *