Warszawa: Obchody 200-lecia SGGW

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego to jedna z najpopularniejszych warszawskich uczelni. Już w najbliższy piątek i sobotę odbędzie się jej 200-lecie.
Co w programie na te dni?

Wydarzenie zacznie się w patek 22 maja br. Początek? Godzina 11.00. Na początek odbędzie w Auli Kryształowej SGGW odbędzie się uroczystość nadania tytułów doktora honoris causa Profesorowi Tomaszowi Boreckiemu, Rektorowi Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie w latach 2002 – 2008.

W trakcie Dni SGGW uczelnia organizuje konkurs „Start po indeks”, w którym wezmą udział tegoroczni maturzyści. Uczestnicy konkursu napiszą testy z wybranego przedmiotu (biologia, chemia, matematyka, geografia). Zwycięzcy poszczególnych konkursów otrzymają indeks  SGGW na dany kierunek.

Odbędzie się także wiele pokazów dla maturzystów, w celu zachęcenia ich do wybrania jednego z kierunków SGGW.  Uroczystość rozbita jest na 2 dni, aby każdy wydział miał okazję się zaprezentować a przyjezdni aby dokładnie zobaczyć ofertę kierunków i porozmawiać z samymi studentami.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *