Warszawa: Dzień Dziecka u Ewy Kopacz

Przez cały weekend w całej Polsce obchodzimy Dzień Dziecka. Także w Warszawie. Jednak na świętowanie można było wybrać się także w dość niecodzienne miejsce np. do ogrodów Kancelarii Premiera.

Pani premier Ewa Kopacz, postanowiła spotkać się z rodzicami i dziećmi w ramach obchodów tegorocznego Dnia Dziecka w ogrodach Kancelarii Premiera. W tym roku wydarzenie nosiło nazwę „House of Kids. Sezon 3: Bezpieczne dzieci”. Tym razem pani Premier, przyszła nie w garniturze, oficjalnie ale w koszuli, dżinsach i tenisówkach, bo jak inni przyszła porozmawiać, pobawić się z dziećmi.

Na najmłodszych czekało wiele atrakcji: teatrzyki, boiska sportowe, gry, wspólne malowanie, bajkowe postacie, malowanie buziek, eksperymenty naukowe, wóz strażacki i wozy policyjne, stoiska straży granicznej, puszczanie baniek, dmuchane zjeżdżalnia, kino 5D i wiele, wiele innych.

W imprezie wzięli udział m. in. wicepremier, minister obrony Tomasz Siemoniak, była też rzeczniczka rządu Małgorzata Kidawa-Błońska, czy minister w Kancelarii Premiera Michał Kamiński. Oni także przybyli ze swoimi pociechami, aby wspólnie świętować Dzień Dziecka.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.