Impreza „Razem dla Skorupiaków” już 4 lipca!

Już 4 lipca rusza startowy happening Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci z Chorobami Nowotworowymi SKORUPIAKI w Sali Widowiskowej Urzędu Miasta w Legionowie.

Stowarzyszenie Skorupiaki oficjalnie swoją działalność rozpoczęło kilka miesięcy temu. Powoli stają na nogi i promują swoją inicjatywę. Ich celem jest poprawa jakości życia najmłodszych pacjentów oddziałów onkologicznych, oraz wsparcie ich i ich rodzin.

Założycielem i pomysłodawcą Stowarzyszenia jest Artur Sierawski, który jak sam mówi, przez swoje doświadczenia życiowe zrozumiał ból choroby nowotworowej. Zauważył też specyfikę środowiska dziecięcego w szpitalach. To własnie najmłodszym nieraz najciężej jest zrozumieć i oswoić się z chorobą.

Wydarzenie to pierwsza społeczna inicjatywa Stowarzyszenia Skorupiaki, mająca na celu zaprezentowanie swojej działalności, odbiorców oraz zwrócenie uwagi na problemy i potrzeby dzieci z chorobami onkologicznymi.

Poza prezentacją Stowarzyszenia organizatorzy przygotowali również szereg atrakcji, a w nich między innymi: koncert Młodych Talentów w którym wezmą udział Agnieszka Okrasa i Maria Jacenko, Ada Dębska oraz Aleksandra Majewska oraz występ zespołu ANTYKRAWAT.

Zapraszamy już 4 lipca od godziny 18:00 do Urzędu Miasta w Legionowie!

 

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *