Czy jesteś z nami w akcji „Bezpieczna Podróż”?

Tylko od nas zależy bezpieczeństwo na drogach! Akcja społeczna „Bezpieczna podróż”, realizowana przez Fundację Emanio Arcus, ma na celu uświadomić społeczeństwo, jakie niebezpieczeństwa czyhają na nas codziennie w ramach szeroko rozumianego bezpieczeństwa w podróży.

Poprzez propagowanie świadomych zachowań, edukację i profilaktykę oraz skutecznie przyczyniając się do redukcji społecznych i ekonomicznych kosztów nieszczęśliwych zdarzeń komunikacyjnych, a także w wymiarze jednostkowym – chronią przed potencjalną życiową tragedią.

Jest to trzecia edycja, którą od zawsze wspiera Marszałek Województwa Mazowieckiego Pan Adam Struzik, a w tym roku również Wicepremier i Minister Gospodarki Pan Janusz Piechociński oraz Klinika „Budzik” imienia Oli Janczarskiej , Fundacja „Akogo?” pani Ewy Błaszczyk. Twarzą edycji została Dorota Stalińska, od lat propagująca bezpieczeństwo na drodze.

Od 1 października na oficjalnej stronie można się zalogować oraz pobrać i zainstalować aplikację mobilną na tablety i smartfony, by jak najbardziej ułatwić uczestnikom dostęp do konkursu i informacji edukacyjnych. Konkurs dotyczy bezpieczeństwa uczestników komunikacji i transportu masowego jak i indywidualnego. Na zwycięzców czekają bardzo atrakcyjne nagrody. Udział w konkursie może wziąć każda pełnoletnia osoba.

Wejdź na stronę www.bezpiecznapodroz.org, zarejestruj się, weź udział w konkursie, który trwa do 31 października i wygraj atrakcyjne nagrody!

 

logo_akcji_bezpieczna_podroz

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.