Startuje 2. Festiwal Kulinarny Smaki Prahy – edycja jesienna

Kino PRAHA powraca ze smakowitym festiwalem, który odbędzie się w dniach od 23 do 25 października na holu kina Praha. „2. Festiwal Kulinarny Smaki Prahy” to cykliczne wydarzenie, które będzie miało swoją kontynuację również w zimę, wiosnę oraz lato.

Przez 3 dni będziemy doznawać rozkoszy podniebienia, kosztując rozmaitych wspaniałości, a także zobaczymy Bradleya Coopera jako kucharza w filmie „Ugotowany”.

„2. Festiwal Kulinarny Smaki Prahy – edycja jesienna” jest dedykowana pięknej, polskiej jesieni! Na targu kulinarnym zasmakujecie się w pysznościach przygotowanych przez naszych wystawców, a na ekranie będziecie mogli zobaczyć m.in. film „Ugotowany” z Bradleyem Cooperem w roli głównej. Festiwal tym razem odbędzie się weekend! W piątek 23 października targ kulinarny na holu kina będzie czynny od godz.17.00, natomiast zarówno w sobotę jak i w niedzielę zapraszamy od godz. 14.00! Będziemy gościć różnorodne knajpki, restauracje, firmy posiadające bardzo ciekawe i bardzo smaczne produkty, w sam raz dla smakoszy.

Posłuchaj rozmowy z Katarzyną Polubiec-Mrowińską z Kina PRAHA na temat 2. Festiwalu Kulinarnego Smaki Prahy:

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.