Legionowo:Wieczór Kolęd i Pastorałek

Legionowo:Wieczór Kolęd i Pastorałek

12314071_920075854737172_996269046818868215_n

DYREKCJĘ SZKOŁY, NAUCZYCIELI, PRACOWNIKÓW, WSZYSTKICH RODZICÓW, UCZNIÓW, ABSOLWENTÓW, ZNAJOMYCH SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA ŚWIĄTECZNE KOLĘDOWANIE Z SALEZJANAMI I TEATREM „POPROSTU” ORAZ KONCERT CHARYTATYWNY DLA PANI MONIKI CZAPLICKIEJ, ZMAGAJĄCEJ SIĘ JUŻ OD DŁUŻSZEGO CZASU Z CHOROBĄ NOWOTWOROWĄ. PANI MONIKA JEST MAMĄ NASZEGO KOLEGI MICHAŁA CZAPLICKIEGO UCZNIA KLASY II BG. KONCERT ODBĘDZIE SIĘ W ZESPOLE SZKÓŁ SALEZJAŃSKICH IM. ŚW. JANA BOSKO W LEGIONOWIE.
15 grudnia 2015 roku, o godz. 18.00 nasi goście będą mogli wysłuchać koncertu z najpiękniejszymi Polskimi Kolędami oraz obejrzeć naszą Pastorałkę Anielską w wykonaniu starszej grupy teatralnej „PoProstu”. W świąteczny nastrój wprowadzą publiczność występy solistek i solistów.
Będziemy wdzięczni za włączenie się do akcji charytatywnej i wsparcie finansowe chorej mamy Michała. Obecne koszty leczenia i terapii są bardzo wysokie i przekraczają możliwości finansowe Państwa Czaplickich. Konieczna pomoc.
Na co dzień jesteśmy skupieni na sobie, swoich potrzebach, swoich sprawach. Często nie zauważamy innych, ich problemów, ich ograniczeń. Wówczas to, co nas dotyka, odbieramy jako gigantyczne problemy, z którymi nie możemy sobie poradzić. Trzeba zawsze patrzeć na tych, którzy mają gorzej. Doceniamy wtedy to co sami posiadamy. Takie przemyślenia wyzwalają w nas chęć niesienia pomocy innym, oczywiście w miarę swoich możliwości.
Koncert dla Państwa poprowadzi Laura Czerniawska i Mateusz Sierawski, a na zakończenie zapraszamy na słodki poczęstunek przygotowany przez aktorki, wokalistki, aktorów i wokalistów Teatru „PoProstu”

BĘDZIE NAM BARDZO MIŁO PAŃSTWA GOŚCIĆ.

Zdjecie:Joanna Rogala

Tekst:Joanna Rogala

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.