Tola i Tosia już czekają na nowego opiekuna

Kolejna audycją „Kącik adopcyjny Kasi” prowadzona razem z Kasią Pisarską i kolejne zwierzaki do adopcji – tym razem trzymiesięczne kotki. Poznajcie Tolę i Tosię.

Tola Jest zdecydowanie bardzo zabawowa i ciekawa świata. Zwiedza każdy kąt mieszkania i wszędzie jej pełno. Uwielbia zabawy, spanie na kolankach i głaskanie. Tak samo jak Tosia, zaakceptowała psy, ale woli zabawy i psoty z siostrą. SZUKAMY DOMU Z INNYM KOTEM LUB WSPÓLNEGO Z SIOSTRĄ. Uwielbia kontakt z człowiekiem, sama przechodzi na głaskanko. Jest cudowną i bardzo grzeczną młodą (więc rozrabiającą) kotką.

Tosia est zdecydowanie bardziej spokojna od Toli, jednak uwielbia się bawić. Razem z siostrą poznają świat, wszystko jest dla niej ciekawe. Uwielbia razem z Tolą spać na parapecie i psocić. ,Zaakceptowała psy jednak zdecydowanie bardziej woli towarzystwo Toli. SZUKAMY DOMU Z INNYM KOTEM LUB WSPÓLNEGO Z SIOSTRĄ. Uwielbia kontakt z człowiekiem, drapanie i zabawy. Sama przychodzi i zasypia na kolanach. Jest cudowną i bardzo towarzyską młodą kotką.

Część 1:

część 2:

część 3:

jeżeli chcecie pomóc tym cudownym kotkom, zapraszamy do kontaktu z ich opiekunką Klaudią pod numerem 516 703 748

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.