Albercik i Bella szukają stałych opiekunów

Zapraszamy do odsłuchania kolejnej audycji „Kącik adopcyjny Kasi” prowadzonej razem z Kasią Pisarką. Tym razem bohaterami spotkania byli szynszyl Albercik i sunia Bella.

Mamuśka vel. Bella trafiła do schroniska z dwiema córkami – stąd jej imię. To bardzo pogodna suczka. Lubi spacery, jest energiczna, ale nie ciągnie na smyczy. Jest łagodna, dogaduje się z psami i suczkami, choć nie wszystkimi – konieczne byłoby zapoznanie jej na spacerze z drugim psem, z którym miałaby mieszkać. Prawdopodobnie zaakceptowałaby dzieci. Mamuśka niepewnie czuje się w towarzystwie mężczyzn – czyżby jakaś trauma z przeszłości? Mamuśka nadaje się zarówno do domu z ogrodem, jak i do mieszkania. Ze względu na charakter nie spełni roli psa stróżującego.

Albercika. Ma ok. 7 lat i jak widać jest w nie najlepszej formie. Ma podziurawione i poniszczone uszka, łzawiące oczko, którego powodem jest prawdopodobnie krzywo wyrośnięty ząb oraz ma dość spore wyłysienie na ogonku. Został oddany, ponieważ właścicielka wyjechała a rodzina niestety nie była zainteresowana losem Albercika. Gdy do nas trafił, jego futerko wyglądało tak, jakby nigdy w życiu piasku kąpielowego na oczy nie widział. Albercik większość dnia przesypia, nie jest szynszylowym wariatem nawet w nocy. Szuka domku z kolegą (najlepiej w zbliżonym wieku), klatka min. 80×80 cm ( Im większa tym lepsza) Albercik będzie do adopcji dopiero po całkowitym wyleczeniu, jednak zapraszamy już osoby chętne do zgłaszania się.

Część 1:

część 2:

Część 3:

Kontakt w sprawie adopcji Belli 512 237 880
Kontakt w sprawie adopcji Alberta 512501980

12688211_1109114239123000_6957575162336380232_n

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *