Legionowo:Nowy Zarząd stowarzyszenia Nasze Miasto Nasze Sprawy

 Legionowo:Nowy Zarząd stowarzyszenia Nasze Miasto Nasze Sprawy

 

Informacja prasowa

Legionowo, 11 kwietnia 2016 r

 

Nowy Zarząd stowarzyszenia Nasze Miasto Nasze Sprawy

 

Wybór nowego Zarządu, podsumowanie kadencji, nowe inicjatywy na rzecz mieszkańców oraz bezstronność polityczna stowarzyszenia – to najważniejsze tematy walnego zgromadzenia Legionowskiego Stowarzyszenia Promocji Samorządności Nasze Miasto Nasze Sprawy (NMNS), które odbyło się 10 kwietnia br. 

 

Podczas spotkania podsumowane zostały inicjatywy członków stowarzyszenia oraz radnych, którzy działają z ramienia NMNS w Radzie Miasta Legionowo. Najważniejsze działania na rzecz mieszkańców, jakie prowadzi stowarzyszenie to inicjatywy lokalne oraz organizacja wniosków inwestycyjnych, remontowych i interwencji na rzecz mieszkańców, udział w ogólnopolskich, miejskich i powiatowych wydarzeniach, takich jak: WOŚP, pikniki i uroczystości na osiedlach, w placówkach oświatowych, a także pomoc osobom potrzebującym i liczne inicjatywy charytatywne.

 

W czasie walnego zgromadzenia wybrany został także nowy Zarząd w składzie:

Bogdan Kiełbasiński – prezes Stowarzyszenia

Józef Dziedzic – wiceprezes Zarządu

Andrzej Pliżga – wiceprezes Zarządu

Małgorzata Luzak – członek Zarządu

Paweł Lewandowski – członek Zarządu

Adrian Małachowski – członek Zarządu

Anna Szczepłek – członek Zarządu, rzecznik

Julita Baczyńska – członek Zarządu, sekretarz

Jacek Polnicki – członek Zarządu, skarbnik.

 

Wybrana została również nowa Komisja Rewizyjna:

Jacek Jóźwiak – przewodniczący Komisji Rewizyjnej

Stanisław Kraszewski – członek Komisji Rewizyjnej

Damian Wróbel – członek Komisji.

 

Legionowskie Stowarzyszenia Promocji Samorządności NASZE MIASTO NASZE SPRAWY istnieje od 1997 roku. Jego celem jest popularyzowanie idei samorządności i budowanie społeczeństwa obywatelskiego. Współpracuje w tym zakresie również z innymi organizacjami, instytucjami i osobami działającymi społecznie. Realizuje wspólne przedsięwzięcia. Stowarzyszenie jest otwarte na każdą inicjatywę łączącą siły i możliwości społecznego działania.

 

 

 

Nasze Miasto Nasze Sprawy

Tekst:  Anna Szczepłek Rzecznik Stowarzyszenia NMNS

 

 

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *