Legionowo:I Otwarte Mistrzostwa Legionowa w Squasha

Serdecznie zapraszamy na I Otwarte Mistrzostwa Legionowa w Squasha „LEGIONOWO CUP PFS B+”, które odbędą się w Spektrum Sportu ul. Narutowicza 96 w Legionowie 18 czerwca 2016 r. Organizatorami imprezy są: Legionowskie Stowarzyszenie Promocji Samorządności NASZE MIASTO NASZE SPRAWY, Spektrum Sportu, Fundacja LOTTO Milion Marzeń.
Zapraszamy wszystkich, tych którzy grywają w squasha i chcą posmakować tej dyscypliny na wyższym poziomie, jak też tych, którzy nigdy nie mieli okazji zobaczyć jak wygląda gra w squasha, specjalna rakieta czy piłeczka. To wyjątkowa okazja! Imprezę zaszczycą bowiem swoją obecnością zawodnicy plasujący się najwyżej w rankingach krajowych.
Równolegle z turniejem squasha na terenie obiektu odbywać się będzie piknik rodzinny z wieloma atrakcjami.
Dla naszych milusińskich przygotowaliśmy między innymi: dmuchańce oraz eurobungee, quady, miasteczko ruchu drogowego GITD, malowanie buziek i tatuaże brokatowe, bańki mydlane, balony, konkursy z nagrodami.
Dla starszych gości naszego pikniku przewidujemy porady dietetyka, fizjoterapeuty, jarmark ze zdrową żywnością.
Zapraszamy również na dania z grilla oraz grochówkę, watę cukrową, lody, gofry.
Miłe chwile na pikniku umilać nam będą pokazy Zumby Kids z Alicją Sadowiak, Booiaka Happy Dance – Beata Dyrda & Girls, Brothers Dance Studio, sztuki walki oraz koncerty gwiazd muzyki disco polo i nie tylko…
W trakcie imprezy przeprowadzona zostanie zbiórka publiczna na rzecz Michała Mirowskiego, chłopca z autyzmem.legionowo cupTekst;Julita Baczyńska

SZCZEGÓŁY IMPREZY: http://squashlegionowo.pl/

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.