Dubaj – nowe rynki, nowe możliwości

Dubaj – nowe rynki, nowe możliwości

Eksport na kraje Arabskie

– I Międzynarodowa Konferencja Informacyjna

Konferencja, na której dowiesz się, jak skutecznie inwestować w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i na całym Bliskim Wschodzie. Posłuchaj wystąpień ekspertów, pozyskaj cenną wiedzę i poznaj tajniki biznesu w ZEA z pierwszej ręki – od przedsiębiorców i urzędników, którzy na co dzień zajmują się eksportem do krajów arabskich.

Dubaj – nowe rynki, nowe możliwości

Te firmy z Polski które już tam są odnoszą coraz większe sukcesy mie przegap okazji by do nich dołączyć już teraz.

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji?

Podczas tego wydarzenia poznasz praktyczne aspekty dotyczące eksportu do krajów arabskich, dowiesz się jakie są możliwości finansowania Twojego pomysłu, poznasz możliwości dystrybucji, dowiesz się jak należy prowadzić negocjacje handlowe z partnerami z Bliskiego Wschodu.

Konferencja skierowana jest do przedsiębiorców z takich branż, jak przemysł spożywczy i napojów, rolnictwo, przemysł ekologiczny, nowe technologie, medycyna, handel zagraniczny i inne.

Konferencja składa się z dwóch części, konferencji organizowanej w Warszawie rozpoczynającej się 18 października tego roku oraz Dubaju w dniach 20-23 stycznia 2017r. i będzie to praktyczny Workshop.

Weź udział w konferencji i poznaj możliwości, jakie daje inwestowanie na Bliskim Wschodzie. Dowiedz się praktycznie, jak wystartować z biznesem i odnieść sukces na Półwyspie Arabskim. Szczegółowe informacje na temat konferencji znajdziesz na: konferencja.biznesdubaj.pl

Dubaj – nowe rynki, nowe możliwości

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *