Obudź z nami naszą Kami!!!

obudź z nami naszą Kami

Obudź z nami naszą Kami! Tak zapraszają organizatorzy do spotkania się w Legionowie pod Ratuszem Miejskim. Już 21 października o godzinie 19:00 – zrób pamiątkowe zdjęcie dla chorej dziewczynki.

Obudź z nami naszą Kami

Zapraszamy Wszystkich ludzi dobrych serc do wzięcia udziału w zrobieniu zdjęcia dla chorej Kamila Kosek z okazji jej 10 urodzin!

Po raz drugi chcemy serdecznie zaprosić Państwa na zdjęcie.   „Jako, że w zeszłym roku przyszło bardzo dużo osób, w tym roku liczymy na WIĘCEJ! Pragniemy w taki sposób pokazać małej jak wiele osób jest na codzień z nią. Możemy na Was liczyć?!? Dla Was to spacer pod Urząd a dla Śpiącej Królewny ogromna radość i uśmiech na buzi” – można przeczytać na stronie dziewczynki https://web.facebook.com/kosekkamila/ .

obudź z nami naszą Kami

Kochani jeśli chcecie prócz tego, że będziecie obecni na zdjęciu podarować małej prezent to prosimy o symboliczny podarunek nie misie i słodycze a produkty do codziennej higieny osobistej, np. szampon, chusteczki nawilżające, kremy, gąbki, pieluszki wszystko to co tylko przyjdzie Wam do głowy. Produkty zostaną przekazane do Zakładu Opieki Leczniczej w Kraszewie – Czubaki gdzie Kamilka przebywa na codzień i zadbają o to by również nasze maluchy poszły spać czyste i pachnące.

W koło nas jest pełno ludzi o dobrych sercach, pozwólmy je wykorzystać dla potrzebujących.

Tu możesz przeczytać również o chorej dziewczynce  Legionowo:Pomoc Dla Kamili

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.