Anita Sokołowska w Signature Restaurant

Anita Sokołowska - Signature Restaurant

Anita Sokołowska w Signature Restaurant.

Anita Sokołowska - Signature Restaurant

Anita Sokołowska w Signature Restaurant znalazła się na zaproszenie Wojciecha Kiliana. Anita Sokołowska, utalentowana aktorka filmowa i teatralna, która obecnie występuje również w zupełnie innej roli a mianowicie uczestniczy w telewizyjnym kulinarnym show. Danie przygotowane wraz z Szefem Kuchni Wojciechem Kilianem będzie serwowane w warszawskiej restauracji już od połowy października.

To już kolejna edycja projektu Signature Gwiazd, który jest autorskim konceptem restauracji Signature. Miejsce to jest bardzo uznane w środowisku showbiznesowym a to za sprawą kuchni na najwyższym poziomie, wspaniałej atmosfery i oryginalnego designu wnętrza. Świadczą o tym także przyznane nagrody a są to, m.in.: wyróżnienie w przewodniku Michelin 2016, rekomendacje Forbes, nagrody w Wine and Food Noble Night, a także przyznany Certifficate of Excellence 2016 od użytkowników TripAdvisor.

Signature pochodzi od angielskiego słowa oznaczającego „podpis” –  inspirując się nazwą miejsca stworzono projekt – Signature Gwiazd. Zapraszane są do niego gwiazdy,  które lubią gotować i są częstymi gośćmi restauracji. Pierwszą gwiazdą była Małgorzata Socha, która skomponowała z Szefem Kuchni przepysznego dorsza z ravioli.

Obecnie nad przekazaniem swoich ulubionych smaków pracuje Anita Sokołowska, która jest bardzo zaangażowana w projekt od samego początku.

„Jest mi niezmiernie miło, że zostałam zaproszona do współpracy. Właściwie od razu się zgodziłam, ponieważ to ogromny zaszczyt móc współpracować z szefem kuchni Wojciechem Kilianem i podpatrywać go w pracy. Po drugie, mam okazję sprawdzić swoje umiejętności kulinarne a ja lubię wyzwania. Po trzecie to po prostu ogromna przyjemność i świetna zabawa. Mam cichą nadzieję, że wszystkim posmakuje to co zaproponujemy” mówi Anita Sokołowska

„ Anita Sokołowska to naturalny i jasny wybór dla Signature Restaurant. Nasz częsty gość, olbrzymi talent aktorski i do tego uczestniczka programu związanego z gotowaniem. W trakcie przygotowań miałem okazję spróbować pierwszych propozycji smakowych i myślę, że to był strzał w dziesiątkę – Anita wie co to smak i styl Signature 🙂 !”  mówi Marcin Mazur dyrektor spółki zarządzającej restauracją.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.