Wolne miejsca na parkingu w Legionowie

Wolne miejsca na parkingu w Legionowie

Wolne miejsca na parkingu w Legionowie.

Wolne miejsca na parkingu w Legionowie cały czas są. Jeśli masz problem ze znalezieniem miejsca, przypominamy o wolnych miejscach na parkingu wielopoziomowym przy ul. Szwajcarskiej.

Wolne miejsca na parkingu w Legionowie

Każdy kto dojeżdża do pracy samochodem może skorzystać z bezpłatnego parkingu w Legionowie. Ważna informacja, że spółka kolejowa ustawiła na rampie znaki zakazu zatrzymywania się (B-36). Obecnie Straż Miejska w Legionowie prowadzi akcję dla kierowców, informując o zakazie pozostawiania auta w tym miejscu i o znajdującym się w pobliżu parkingu wielopoziomowym. Niestety, za stawanie w miejscu objętym znakiem B-36 grozi mandat w wysokości 100 zł i 1 punkt karny. Warto zapamiętać, że są miejsca przeznaczone do pakowania i nieobjęte zakazem, jak na przykład parking wielopoziomowy przy ul Szwajcarskiej.

Trzeba zmieniać przyzwyczajenia mieszkańców, którzy w trakcie budowy Centrum Komunikacyjnego rampa kolejowa była jednym z ulubionych miejsc postojowych dla podróżnych.

Od jakiegoś czasu funkcjonuje 3-piętrowy parking wielopoziomowy, w którym można bez problemu i nie płacąc zostawić auto i skorzystać ze stacji PKP Legionowo. Prośba o stosowanie się do znaków i nie stawianie samochodów na rampie ze względów bezpieczeństwa. Dzięki parkowaniu na parkingu wielopoziomowym unikamy niepotrzebnych korków. Miasto Legionowo coraz bardziej dostosowuje się do potrzeb mieszkańców, a tym samym kierowców. Warto pamiętać o wolnych miejscach w wielopoziomowym parkingu na ul. Szwajcarskiej.

Przeczytaj też:  Legionowo: windy na torami kolejowymi

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.