Nowa wystawa Grupy Fotograficznej Migawki

Nowa wystawa Grupy Fotograficznej Migawki

Nowa wystawa Grupy Fotograficznej Migawki.

Nowa wystawa Grupy Fotograficznej Migawki miała swoją premierę 4 listopada. Wystawę można podziwiać do 17 listopada w Galerii Ratusz, a od 18 listopada w Poczytalni. To już siódma wystawa tej grupy.

W piątkowy wieczór, 4 listopada w Galerii Ratusz odbył się wernisaż siódmej wystawy Grupy Fotograficznej Migawki. Wystawę można obejrzeć do 17 listopada w Galerii Ratusz, a od 18 listopada w Poczytalni. Patronat nad wystawą objął Starosta Legionowski.

Grupa Fotograficzna Migawki to 21 osób, których hobby to fotografowanie. Grupę tworzą ludzie w różnym wieku, którzy na co dzień zajmują się zupełnie czymś innym niż robienie zdjęć. Spotykają się od od 2009 roku. Spotkania Migawkowe odbywają się raz w miesiącu. Jest to czas rozmów, wymiany doświadczeń i prezentowania nowych fotografii. Grupę można spotkać również w plenerze, na ogniskach czy na wyjazdach, koncertach. W tym roku byli w skansenach w Sierpcu i Olsztynku. Grupę Fotograficzną Migawki często widać nad Jeziorkiem Wieliszewskim, bo tam są świetne warunki do zdjęć przyrodniczych.

Wystawy wspierają finansowo: Starostwo Powiatowe w Legionowie, które wydało folder wystawy, Urząd Miasta Legionowo i Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie. Grupę wspiera Miejski Ośrodek Kultury (udostępniając galerię, pomagając w organizacji nagłośnienia i wystawy) i legionowska Poczytalnia (udostępniając na spotkania nowocześnie wyposażoną salę medialną).

Członkowie Grupy Fotograficznej Migawki, których prace można zobaczyć na wystawie:
Anna Bęczkowska, Anna Glińska, Artur Nowacki, Artur Świerczewski, Danuta Witkowska, Darek Janczewski, Dorota Milerowicz, Jacek Biegajski, Katarzyna Leszczyńska, Katarzyna Maryniak, Katarzyna Ziułkowska-Neuburger, Małgorzata Piekutowska, Marcin Gliński, Marek Stor, Mariusz Mazewski, Michał Janczewski, Monika Bartnik, Paweł Horąży, Piotr Ślusarz, Sebastian Szala, Stanisław Załęczny.

 

 

Przeczytaj też:  Wystawa Makiety Kolejowej w Skali TT

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.