Kolejne sukcesy młodych pływaków z Legionowa

Kolejne sukcesy młodych pływaków z Legionowa

Kolejne sukcesy młodych pływaków z Legionowa.

Kolejne sukcesy młodych pływaków z Legionowa tylko pokazuje jak zdolnych mamy uczniów. Na pływalni Miejskiej w Mławie odbyły się 12 i 13 listopada ogólnopolskie zawody w pływaniu. Zawodników ii zawodniczek było 475 z 40 klubów pływackich.
UKS „Delfin” Legionowo pod opieką trenera Piotra Cesarczyka, reprezentowało 12 osób: Trzaska Alicja , Siemek Weronika, Cierniak Franek, Cierniak Filip, Zieliński Jakub, Zieliński Marcin, Jasiul Adam, Kozłowski Igor, Krajewski Jakub, Mrozek Kacper, Smoliński Rafał i Szulc Daniel.

W pierwszym i drugim dniu zawodów nasi zawodnicy bili swoje rekordy. III miejsce na 50 metrów stylem grzbietowym zajęła Alicja Trzaska z czasem 39,50 sek. Zawodniczka była szósta na 50 metrów stylem dowolnym z czasem 35,80 sek., czwarta na dystansie 100 metrów sposobem zmiennym z czasem 1,27,50 sek i czwarta na 100 m stylem grzbietowym z czasem 1,26,18 sek.

W finałach popłynęli na dystansach 50 metrowych: Szulc Daniel stylem motylkowym, Cierniak Franek stylem motylkowym, Jasiul Adam stylem motylkowym i stylem klasycznym, Zieliński Marcin stylem dowolnym i stylem klasycznym, Kozłowski Igor na stylem klasycznym.

Dyplomy za start na dystansach 100 metrowych otrzymali: Smoliński Rafał za szóste miejsce na 100 m stylem dowolnym i stylem klasycznym, Zieliński Marcin za piąte miejsce na dystansie 100 m stylem klasycznym, Jasiul Adam za czwarte miejsce na dystansie 100 m stylem klasycznym i szóste na 100 m stylem zmiennym, Cierniak Franek za czwartą lokatę na 100 m stylem motylkowym i Mrozek Kacper za piąte miejsce na 100 m stylem zmiennym.

Możemy być dumni z naszych młodych mieszkańców. Życzymy im dalszych sukcesów.

 

Przeczytaj też:  UKS Delfin w Mławie

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.