Człowiek Roku LEGIONOWO 2016

Człowiek Roku LEGIONOWO 2016

Człowiek Roku LEGIONOWO 2016.

Człowiek Roku LEGIONOWO 2016 to osoba, która w życiu kieruje się zasadami moralnymi, dba o innych, przez kulturę osobistą. To człowiek, który pomaga, promuje Legionowo, jest optymistą i zaraża optymizmem. Może wśród nas jest osoba, która zasługuje na miano Człowieka Roku LEGIONOWO 2016?
Urząd Miasta Legionowo rozpoczyna kolejną edycję konkursu, a można zgłaszać swoich kandydatów do 12 grudnia br.
Gościem radia pan Kamil Stępkowski, Referant Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Legionowo.
czlowiek-roku
Jakie osoby powinno się zgłaszać do konkursu?
Na tytuł zasługują osoby, które swoim działaniem wspierają Legionowo, dbają o rozwój naszego miasta, bez względu na ich miejsce zamieszkania lub miejsce prowadzenia działalności gospodarczej. A przede wszystkim są dobrymi ludźmi, na których można liczyć. Warto się zastanowić czy wśród nas nie jest własnie ten Człowiek Roku 2016. Dziś każdy może pomóc, każdy stara się zyć według zasad moralnych, być dobrym człowiekiem. Czy to wystarczy by zdobyć ten tytuł? Wszystko zależy od zgłoszeń, a później kapituły która bedzie decydować o wyborze.
Kto może zgłosić swojego kandydata?
Zgłaszać mogą osoby pełnoletnie, organizacje pozarządowe, instytucje. Zgłoszenia na formularzu zgłoszeniowym wraz z uzasadnieniem należy wysłać na adres kancelaria@um.legionowo.pl z dopiskiem „Człowiek roku LEGIONOWO 2016”. Można przesyłać pocztą elektroniczną lub składać osobiście w Biurze Obsługi Klienta.
Wyniki konkursu będą podczas „Wigilii Miejskiej”. Laureat otrzyma tytuł „Człowiek Roku Legionowo 2016” dyplom oraz statuetkę.

Przeczytaj też:  Co w Legionowie słychać

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.