Gdzie się wybrać w Mikołajki

balettbiegi-przelajowe-mikolajkowe_pngMikolajki plakat 500x700.indd

Gdzie się wybrać w Mikołajki

Gdzie się wybrać w Mikołajki samemu lub z dziećmi w Legionowie i okolicach?

Co można zrobić ciekawego w ten mikołajkowy tydzień w Legionowie, gdzie np. spotkać prawdziwego Mikołaja i poczuć ducha zbliżających się świąt? Oto kilka propozycji.

6.12 Mikołajki w outlecie Babski Świat na ul Piłsudskiego 6 – wiele atrakcji dla „babek”, m.in. ekstra makijaże. Przy okazji organizowana będzie zbiórka charytatywna.

10.12 Mikołajki baletowe z występem szkoły tańca klasycznego „Baletka”. Show o nazwie „Mikołajki na scenie” odbędzie się o godzinie 10:00 w Ratusz

10.12 na Arenie Leśnej przy ul. Zakopiańskiej odbędą się Mikołajkowe Biegi przełajowe o Puchar Prezydenta Miasta Legionowo. Nawet jeśli nie biegacie, warto przyjść z zamiarem kibicowania i spotkania ze znajomymi. Frekwencja ma być ponoć ogromna.

11.12 W budynku dworca na ul. Tadeusza Kościuszki odbędzie się impreza edukacyjno – rozrywkowa dla rodziców z dziećmi – Mikołajki w poczytalni.

Przez cały tydzień można się wybrać na Białołękę, na lodowisko przy ul. Strumykowej 21. Lodowisko otworzyło się dopiero co, w ostatni weekend.

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.