Smoszewski Festiwal Kultury zaprasza

Smoszewski Festiwal Kultury zaprasza
Smoszewo to urocza miejscowość nad Wisłą.

Smoszewski Festiwal Kultury Zaprasza

Smoszewski festiwal Kultury to cykliczna impreza kulturalna, która odbywa się w każdą drugą sobotę miesiąca. Najbliższa edycja już 14. 01 w tej uroczej miejscowości nad Wisłą.

Podczas pierwszego wydarzenia w Nowym Roku na Smoszewskim Festiwalu Kultury zobaczymy spektakl „Mąż i żona” Aleksandra Fredry, posłuchamy koncertu Henry No Hurry i obejrzymy wystawę fotografii „Aktorzy”.

Spektakl „Mąż i Żona” w wykonaniu Kompanii Teatralnej Mamro, to komedia erotyczna z przewagą scen łóżkowych, opowiadająca o perypetiach żony i męża, kochanki i kochanka. A tak w telegraficznym skrócie to fredrowska historia w Smoszewie.

HENRY NO HURRY! To jednoosobowy projekt Wawrzyńca Jana Dąbrowskiego znanego także pod pseudonimem Henry David. Projekt na poły muzyczny, na poły podróżniczy i po trosze pisarski. Obwoźny zakład koncertowy odwiedzający z założenia miejsca małe, kameralne.

Wielkoformatowe fotografie sportretowanych aktorów  m.in. Grażyny Szapołowskiej, Beaty Tyszkiewicz, Zbigniewa Zamachowskiego czy Karola Strasburgera zobaczymy podczas wystawy „Aktorzy” Sergiusza Sachno. Prace były prezentowane w całej Polsce.

14 stycznia 2017, godz. 18:00

Wstęp na Smoszewski Festiwal Kultury jest wolny! Serdecznie zapraszamy 🙂

Więcej informacji znajdziecie na: https://www.facebook.com/events/324522337925157/

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.