Co Przeczytać? – „Osiołkiem” Andrzeja Stasiuka

Co przeczytać? "osiołkiem" andrzeja stasiuka

Co Przeczytać? – „Osiołkiem” Andrzeja Stasiuka

Tym razem książka Andrzeja Stasiuka zostanie omówiona w audycji weekendowej o 10:20 w sobotą i 11: 20 w niedzielę , na antenie Radia Hobby. Audycja stała się już kultowa wśród poszukujących miłośników Książek. Można się tutaj dowiedzieć dużo na temat proponowanych lektur – analizy poszczególnych tytułów są dokładne, lecz podane lekko. Jeśli więc szukacie odpowiedzi na pytanie Co Przeczytać? – słuchajcie naszej cotygodniowej pozycji w ramówce.

Książka pt. „Osiołkiem” spełnia najbardziej wygórowane oczekiwania miłośników prozy Andrzeja Stasiuka. Ta propozycja wydawnictwa z Wołowca znalazła się w zestawieniu najlepszych książek 2016 roku redakcji „Książek pod lupą”. Katarzyna Plichta-Szwarc i Michał Dąbrowski opowiadają dlaczego.

Co Przeczytać? – „Osiołkiem” – od wydawcy:

Ukraina, Rosja, Azja. Narrator napotyka ludzi, duchy i policjantów. Ale przede wszystkim opowiada o swojej miłości do samochodów. Snuje sowizdrzalską elegię na odejście silnika spalinowego. Niezwykle aktualne, ponieważ nasza ojczyzna ma się wybitnie przyczynić do owego odejścia.

Rozmowa przeprowadzona na temat książki „Osiołkiem” Andrzeja Stasiuka” przez zespół „Książki pod Lupą” specjalnie dla Radia Hobby.

posłuchaj też o innej książce: Co przeczytać Magda Skubisz

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.