Na rowerze: rodzinne wakacje w Europie

Na rowerze: rodzinne wakacje w europie
w Holandii wszędzie są rowerowe ścieżki krajowe

Na rowerze: rodzinne wakacje w Europie

Może czas już myślami odfrunąć do wakacji? Nic tak nie poprawia nastroju jak planowanie urlopu w cieplejszej porze roku.W studiu radia Hobby pojawił się gość: Krzysztof Piłatowicz, który jest pozytywnie zakręcony na punkcie kręcenia pedałami. Wraz z najbliższymi wybrał się w ciekawą podróż. Zwiedzili na rowerach historyczne, pełne zabytków trasy rowerowe krajów Beneluxu i skandynawskich.

Chcąc wybrać się całą rodziną na wartościowe wakacje, które połączą w sobie bliskość całej rodziny, zwiedzanie punktów historycznych i aktywny wypoczynek, najlepszy okazuje się rower. Argumentów „za” jest wiele. Miedzy innymi niskie koszty pobytu i samego zwiedzania, wygoda i swoboda, ale to nie koniec listy zalet. Posłuchajcie opowieści o super urlopie za kierownica roweru.

Już samo korzystanie z potężnej i niezwykle dobrze przemyślanej sieci ścieżek rowerowych np. w Holandii stanowi przeżycie, które się wspomina. Bezkolizyjne skrzyżowania, miedzymiastowe, idealnie przygotowane trasy. Aż chciałoby się powiedzieć : Czemu u nas nie ma tak dobrze dla smochodów?

Krzysztof Piłatowicz o Europejskich wakacjach na rowerze cz1

Krzysztof Piłatowicz o Europejskich wakacjach na rowerze cz2

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.