O muzyce z zespołem LAXA

O muzyce z zespołem LAXA

 O muzyce z zespołem LAXA

Wystarczy jeden rzut oka na wizerunek sceniczny oraz muzykę którą prezentują , by wyrobić sobie na ich temat bardzo mocną  opinię. Zespół LAXA tworzy Kinga i Tomek . Kinga z rewelacyjnym wokalem i niesamowitą energią rozbudzi nie jedne muzyczne kubki smakowe. A Tomek zadba by dźwięki które usłyszycie na długo zostały Wam, w głowie . Laxa odwiedziła nas w studiu  25.01.2017 a także Kinga zaśpiewała nam na żywo . Sprawdźcie sami !!

 

Zespół LAXA powstał w marcu 2015 roku z inicjatywy basisty i producenta Tomka Lewandowskiego związanego wcześniej z formacjami B.Job, Damn Phase, LSD Project, Ailo In Head i Ailo oraz Kingi Włodarek, wokalistki, songwriterki i autorki tekstów.
Początkowo LAXA miał być projektem ze spokojną muzyką elektroniczną, jednak bardzo szybko okazało się, że obydwoje muzyków ciągnie do wiele bardziej mocniejszych i bardziej intensywnych emocji spod znaku elektro, dubstepu, d’n’b, trapu czy break beatu, połączonych z melodyjnymi wokalami, a w wersjach live wzbogaconych żywą perkusją.


Tak właśnie wykrystalizował się muzyczny kierunek w którym podąża LAXA i w tych właśnie klimatach utrzymana będzie pierwsza płyta zespołu zatytułowana „Sounds Like L.” na której znajdzie się 13 – 14 utworów.
Pierwszym singlem zapowiadającym płytę jest utwór „Game Over”, którego polska premiera odbyła się 08.02.2016, natomiast światowa premiera we wszystkich serwisach streamingowych 21.02.2016.

 

O muzyce z zespołem LAXA część I

O muzyce z zespołem LAXA część II

O muzyce z zespołem LAXA część III

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.