Galeria Zegrzyńska – Co nowego ?

Galeria Zegrzyńska – Co nowego ?

GaleriaZegrzynska

Naszym gościem w studiu lokalnym promującym biznes lokalny była Pani Joanna Bońska która opowiedziała nam o planach związanych z nowo powstającą galeria oraz jakie atrakcje będą czekały na mieszkańców naszego miasta i powiatu.

Nowa galeria handlowa w Legionowie – informacje

W Legionowie na pograniczu dzielnic: Piaski, Centrum i Bukowiec, bezpośrednio przy ulicy Zegrzyńskiej, powstaje nowa galeria handlowo-usługowa. Galeria Zegrzyńska, zostanie ukończona i oddana do użytkowania w III kwartale 2017 roku przez firmę WRI Investment Sp. z o.o. S.K.

Galeria Zegrzyńska mieści się nieopodal centrum miasta i jest unikalnym punktem komunikacyjno-komercyjnym. Jest łatwo dostępna dla klientów z  Legionowa oraz okolicznych miejscowości, zlokalizowanych wokół Zalewu Zegrzyńskiego.

Kameralny charakter i zielone otoczenie inwestycji, tworzą atrakcyjne miejsce, idealne do udania się na zakupy z najbliższymi, z dala od zgiełku panującego w ścisłym centrum. Powierzchnia handlowa obiektu została rozlokowana na dwóch kondygnacjach naziemnych i wynosi ponad 2200 m2 GLA. W budynku może znaleźć się nawet 20 lokali handlowych oraz punktów usługowych.

Do dyspozycji zmotoryzowanych klientów zostanie oddany przestronny, bezpłatny parking zewnętrzny obejmujący ponad 50 miejsc postojowych (w tym miejsca dla niepełnosprawnych i matek z dziećmi).

Budynek będzie w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, wewnątrz, ulokowano windę znanego i renomowanego producenta, natomiast kondygnacja parteru (wolna od barier architektonicznych) będzie dostępna bezpośrednio z poziomu chodnika i parkingu.

Procent komercjalizacji tego doskonale skomunikowanego obiektu usytuowanego przy jednej z najruchliwszych dróg w województwie mazowieckim wynosi obecnie 63%. Do palety najemców Galerii Zegrzyńskiej dołączyła m.in. jedna z największych sieci fitness w kraju – ZDROFIT.

Ten wysokiej klasy klub zaoferuje mieszkańcom Legionowa najwyższy standard usług oraz możliwość korzystania z kart BENEFIT. Ponadto na parterze znajdą Państwo punkt z prasą, piekarnio-cukiernię, aptekę, sklepy z odzieżą i obuwiem. Kolejne znane brandy czekają w kolejce na podpisanie umów.

Inwestorem jest polska spółka WRI Investment Sp. z o.o S.K.

„Planowany termin ukończenia prac budowlanych i oddania obiektu do użytkowania to III kwartał 2017 roku. Wierzę, że nasza Inwestycja przyciągnie rzesze Klientów niezwykłą atmosferą, wygodą zakupów i bogatą ofertą. Galeria ma duży potencjał, czego potwierdzeniem jest nieustanne zainteresowanie nowych najemców.

Jestem przekonany, że dzięki udanemu procesowi komercjalizacji, to miejsce stanie się rozpoznawalnym punktem na handlowo-usługowej mapie Legionowa jak i Aglomeracji Warszawskiej…”- powiedział Daniel Balla, członek zarządu WRI Investment.

Projekt budynku Galerii Zegrzyńskiej powierzono pracowni JP Architekci.

„To miejsce przez wiele lat czekało na zagospodarowanie. Nieruchomość położona jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Teraz stanie się centrum handlu i usług dla wschodniej części Legionowa.

Architektura Galerii jest dopasowana do istniejącego krajobrazu miejskiego i doskonale integruje się z otaczającą tkanką. Staraliśmy się respektować walory urbanistyczne dzielnicy, jaki i utrzymać projekt jako ekonomicznie opłacalny dla Inwestora.

Koncepcja układu funkcjonalnego opiera się na zapewnieniu wygody, funkcjonalności i przejrzystości dla Użytkownika.

Do geometrycznej bryły obiektu zaimplementowano motywy marynistyczne, kojarzące się z ulubionym miejscem weekendowego wypoczynku mieszkańców Warszawy oraz Legionowa – Zalewem Zegrzyńskim…”- powiedział Jakub Szatkowski, główny Architekt.

Proces pozyskania Najemców koordynuje sam Inwestor wraz ze współpracującą agencją komercjalizującą.

Szczegółowe informacje na temat budynku dostępne są pod adresem: www.galeriazegrzynska.pl.

Galeria Zegrzyńska – Co nowego ? – wywiad z Joanną Bońską

Galeria Zegrzyńska Joanna Bońska

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.