Trzynasty rok Kolei Mazowieckich

Trzynasty rok Kolei Mazowieckich

Rok 2017 to już 13 rok działania spółki pasażerskich przewozów kolejowych Kolei Mazowieckich.W naszym studiu pojawili się Dariusz Grajda – Członek Zarządu, oraz Rzecznik prasowy  Donata Nowakowska . Którzy opowiedzieli nam o nowej akcji prowadzonej przez spółkę „Koleją do kultury”.

trzynasty rok kolei mazowieckich

Opowiedzieli nam także o inwestycjach planowanych na 2017 rok oraz czy ” Trzynastka” jest  szczęśliwa .

Trzynasty rok Kolei Mazowieckich  – o akcji „Koleją do kultury”

Przystanek w teatrze, muzeum czy skansenie? Czemu nie! Rusza kolejna akcja Kolei Mazowieckich. Tym razem spółka będzie zachęcać do odwiedzania mazowieckich instytucji kultury. To dobra wiadomość dla pasażerów KM, którzy w ramach akcji „Koleją do Kultury” będą mogli skorzystać z atrakcyjnych zniżek na spektakle, wystawy czy wydarzenia kulturalne.

Na skorzystanie ze zniżkowego biletu do instytucji kultury pasażerowie mają czas do 30 dni po upływie terminu ważności biletu na pociąg. Każdy rodzaj biletu może być podstawą do skorzystania z oferowanych zniżek – jednorazowy, okresowy, czy też zakupiony w ofercie specjalnej. Akcja dotyczy także biletów na pociągi  „Dragon” i „Słoneczny”. Nie biorą w niej udziału jedynie bilety ZTM i WKD zakupione w ramach oferty „Wspólny Bilet ZTM-KM-WKD”.

Listę partnerów akcji można znaleźć na stronie internetowej Spółki KM oraz na stronie poświęconej akcji: www.dokultury.mazowieckie.com.pl. Regulamin akcji „KOLEJĄ DO KULTURY” jest dostępny w siedzibie KM, na stronie internetowej www.mazowieckie.com.pl oraz w siedzibie partnerów akcji promocyjnej.

Koleje_Mazowieckie

Trzynasty rok Kolei Mazowieckich – wywiad

 

Część I

Część II

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.