Pracodawcy, rodzice i nauczyciele w projekcie

pracodawcy, rodzice i nauczyciele w legionowszkim projekcie

Pracodawcy, rodzice i nauczyciele w projekcie

Rynek pracy to ogromny obszar na którym poszukiwania prowadzą pracodawcy, pracownicy, a także kadra mająca wykształcić przyszłych pracowników. Często szukają właśnie siebie nawzajem, a maja problemy z synchronizacją. W dodatku ten rynek dość dynamicznie się zmienia trzeba nadążyć z ofertą, dopasować się do nastrojów rynku. Dotyczy to także osób, które dopiero myślą o edukacji w określonym zawodowym kierunku – młodzieży. Naprzeciw problemom i niepewności tych wszystkich grup wychodzi projekt EDUKACJA ZAWODOWA W SZKOŁACH TRAMPOLINĄ DO ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU KADRY NA LEGIONOWSKIM RYNKU PRACY.

Zenona Bańkowska, animatorka projektu gościła w radiu Hobby by opowiedzieć na czym polega cała inicjatywa i kto może wziąć w niej udział. Cyklicznie odbywające się w Legionowie spotkania(jak to z 31. 01 w Centrum Komunikacyjnym) będą stanowiły podstawę tego działania networkingowego. Skontaktowanie i zachęcenie do udziału Pracodawców, Rodziców i Nauczycieli to główny cel spotkań.

Pracodawcy, rodzice i nauczyciele, a także eksperci prowadzący spotkania

31 stycznia 2017 – podczas 1 Spotkania Networkingowego w ramach projektu ekspertem prowadzącym część merytoryczną był Marcin Matuszewski. Marcin Matuszewski to absolwent zarządzania zasobami ludzkimi ze specjalnością w rekrutacji i headhuntingu Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku. Prowadzi procesy rekrutacyjne na stanowiska sprzedażowe, specjalistyczne i menedżerskie dla jednego z polskich banków. Trener, Coach. Od ponad 7 lat rozwija swoją pasję – pracuje w biznesie koncentrując się na człowieku i jego rozwoju

Posłuchajcie rozmowy o projekcie:

Zenona Bańkowska o projekcie cz1

Zenona Bańkowska o projekcie cz2

Zenona Bańkowska o projekcie cz3

Aby dowiedzieć się więcej, wejdź na stronę: legionowoedukacjapraca.pl

Opublikowano

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.